Sukuseuran toimihenkilöt

HALLITUKSEN PUHEENJOHTAJAT

Puheenjohtaja ja suvun päämies

Risto Korhonen, Muurame, p. 0500 549188, risto.korhonen(at)elisanet.fi

Varapuheenjohtaja
Raimo Korhonen, Kajaani, p.050 3794826, raimokorhonen2(at)gamil.com

VARSINAISET JÄSENET

Kirjanpito, rahastonhoito
Anna-Liisa Parviainen, Kuopio, p. 040 5950854, a-l.parviainen(at)hotmail.com

Jäsenasiat
Anneli Valkonen, Siilinjärvi, p. 041 4369310, valkonen.anneli(at)hotmail.com

Internet-sivusto, sihteeri
Anu Hartwig, Pieksämäki, p.050 3674859, anu.hartwig(at)kombiset.fi

Muut varsinaiset jäsenet:
Hannele Jalkanen, Kuopio, p.044 5114793, jalkanen.hannele(at)gmail.com

Teuvo Korhonen, Kuopio, p. 0440 671495, korho.teuvo(at)gmail.com

VARAJÄSENET


Veikko Korhonen, Pieksämäki, p. 044 2605760, veikko.j.k(at)gmail.com

Risto Korhonen, Kuopio, p. 040 5872685, ritekor(at)hotmail.com

Jarmo Korhonen, Espoo p. 0500 442120, jarmo.korhonen2(at)gmail.com

Seppo Virta , Kuopio p. 040 5306565, seppo.virta(at)dnainternet.net

Ahti Mustonen, Joutseno p. 050 3363669, ahti.mustonen(at)gmail.com

Sukutuotteiden myynti, korut

Risto Korhonen, Muurame, p. 0500 549188, risto.korhonen(at)elisanet.fi

Sähköpostiosoitteissa korvaa (at) merkillä @